Kolęda u ks. Arcybiskupa Metropolity Lwowskiego na Ukrainie

07.01.2022

Okres Bożego Narodzenia - to czas chrześcijańskiej radości, każdy chce uwielbiać Dzieciątko Jezus kolędami w kościele, w domu, na ulicy. W naszej Lwowskiej Archidiecezji istnieje taka tradycja, że każda parafia 3 lub 4 stycznia, może kolędować razem z Arcypasterzem!

Okres Bożego Narodzenia – to czas chrześcijańskiej radości, każdy chce uwielbiać Dzieciątko Jezus kolędami w kościele, w domu, na ulicy. W naszej Lwowskiej Archidiecezji istnieje taka tradycja, że każda parafia 3 lub 4 stycznia, może kolędować razem z Arcypasterzem!

Z naszej parafii, 20 dziewczynek, należące do scholii parafialnej: “Christus Vincin”, pod kierownictwom s. M. Oksany i p. Tetiany z radością przygotowywały się i czekały na ten niesamowity czas i spotkanie! Dzięki naszemu Księdzu Proboszczowi właśnie 3 stycznia 2022 r. mogliśmy zrealizować nasze Bożonarodzeniowe spotkanie!

Dzień pełen wrażeń: wyprawa do Kurii Metropolitarnej, wspólna modlitwa w kaplicy biskupiej, kolędowanie i rozmowy z Ks. Arcybiskupem Mieczysławem Mokrzyckim oraz słodkie prezenty i ciepła herbatka ze smacznymi bułeczkami: wypełniły ten dzień.

Cieszymy się i dziękujemy Panu Bogu i wszystkim organizatorom za taki wspaniały czas i możliwość.

Siostry z Czerwonogrodu

Zobacz zdjęcia

Udostępnij:
Idź do góry
Translate »