Plebiscyt Edukacyjny Gazety Wrocławskiej

06.02.2023

25 stycznia 2023 r. w hotelu Scandic we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Edukacyjnego Gazety Wrocławskiej. Bardzo cieszymy się i gratulujemy Siostrze M. Antoninie Migacz za zajęcie 3 miejsca w województwie dolnośląskim w kategorii Dyrektor Szkoły lub Przedszkola.

Dużą radością jest dla nas to, że nasze Przedszkole zostało docenione i w głosowaniu zajęło 2 miejsce we Wrocławiu a w województwie 6. Praca pani Barbary Kryszczuk, nauczycielki pracującej również w naszym Przedszkolu, została także zauważona i w kategorii nauczyciel roku zajęła 3 miejsce w mieście Wrocławiu. Gratulujemy!

Do dziś nie wiemy kto zgłosił naszą placówkę, Siostrę M. Antoninę i p. Basię do plebiscytu, to była niespodzianka, niemniej jednak dziękujemy za zauważenie i docenienie Ich pracy i wielkiego serca w kształtowaniu małych ludzi.

Siostry z Wrocławia

Udostępnij:
Idź do góry
Translate »