„Radujcie się w Panu zawsze! Powtarzam: Radujcie się!”

08.01.2020

W dniach od 29 grudnia do 1 stycznia br. w Domu Rekolekcyjnym w Hajworonie (na Ukrainie) odbyły się zimowe elżbietańskie dni skupienia dla dziewcząt.

W dniach od 29 grudnia do 1 stycznia br. w Domu Rekolekcyjnym w Hajworonie (na Ukrainie) odbyły się zimowe elżbietańskie dni skupienia dla dziewcząt pod hasłem: „Radujcie się w Panu zawsze! Powtarzam: Radujcie się!” Ojciec Tadeusz, który nam towarzyszył, podczas kazania i konferencji ukazał na czym tak naprawdę polega radość w życiu chrześcijanina i ku czemu służy. Uczestniczki rekolekcji, a było ich: 8 z Czerwonogradu i 1 – z Berdzczowa, rozważały treści mówiące o doskonałej radości Jezusa i szukały światła do odkrywania woli Bożej w ich życiu oraz siły do pokonywania różnych trudności, jakie pojawiają się na ich drodze życia. W tym radosnym spotkaniu był czas na wspólną Eucharystię, adorację, słuchanie i rozważanie słowa Bożego, jak również na rozmowy z Kapłanem i z Siostrami.

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność: naszej Kochanej Matce Generalnej M. Samueli, za wparcie i możliwość poprowadzenia tych dni skupienia, Ojcu Tadeuszowi za otwarty dom, Siostrze M. Annie Vovnenko za pomoc, a Kochanym dziewczynom za ich obecność.

Niech Pan Bóg prowadzi każdą uczestniczkę tych rekolekcji.

S. M. Oksana Ponidzelska
Czerwonograd, Ukraina

Zobacz zdjęcia

Udostępnij:
Idź do góry
Translate »