Pielgrzymka Dziękczynna za dar bł. Jana Pawła II

10.04.2013

Światowa Piesza Pielgrzymka Dziękczynna za dar bł. Jana Pawła II 1 maja 2013r. w II rocznicę beatyfikacji WSTAŃCIE, CHODŹMY RAZEM! Bł. Jan Paweł II pielgrzymował niosąc miłość i pokój całemu światu. Wdzięczni, pójdźmy dziś z Nim. Wyznacz trasę do miejsca świętego: Sanktuarium, kościoła, krzyża, figury. Jeśli to możliwe, zaproś innych, by poszli z Tobą. 1 maja 2013 r pójdź wraz z Janem Pawłem II, modląc się i głosząc Cywilizację Miłości* (samymi krokami, słowami, śpiewem, ulotkami ze słowami Jana Pawła II, napisami na koszulkach, transparentach, flagach itp.) Oczywiście można iść bez transparentów – po prostu modląc się.

Jeszcze raz:

  • Wyznacz trasę do miejsca świętego: Sanktuarium, kościoła, krzyża, figury, (Ilość kilometrów zależy od Twoich możliwości)
  • Jeśli to możliwe, zaproś innych, by poszli z Tobą
  • maja 2013 r pójdź wraz z Janem Pawłem II, modląc się i głosząc Cywilizację Miłości* (samymi krokami, słowami, śpiewem, ulotkami ze słowami Jana Pawła II, napisami na koszulkach, transparentach, flagach itp.) Oczywiście można iść bez transparentów – po prostu modląc się.
  • Zaproponuj pielgrzymkę Twoim bliskim i znajomym w różnych zakątkach świata.
  • Jeśli zdecydujesz się włączyć w tę pielgrzymkę, zapisz siebie, czy grupę, a następnie dołącz swoje kilometry i świadectwo z drogi na adres mail : assumpta77@gmail.com https://www.facebook.com/idziemyzJP2
  • Informacje i ślady z naszych kroków znajdziesz również tej na stronie. Pielgrzymka ma wymiar międzynarodowy.
  • Na obecną chwile odbędzie się w wielu miejscach w Polsce, Tanzanii i Norwegii, Holandii, Kazachstanie, Rosji… Czekamy na kolejne kraje!!! Naszym pielgrzymowaniem możemy dołączyć do pielgrzymki naokoło świata:
s.M. Asumpta Capar
Udostępnij:
Idź do góry
Translate »