Nowa witryna internetowa Sióstr Elżbietanek w Paragwaju

31.05.2021

Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej ukazującej działalność Sióstr Elżbietanek w kolejnym miejscu, w którym podejmują one swą charyzmatyczną posługę. Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń z życia i posługi Sióstr w Paragwaju.

Zapraszamy do częstego odwiedzania niniejszego adresu: http://www.santaisabel-py.com/ Prosimy o sugestie odnośnie do zawartości strony.

Na stronie znaleźć będzie można historię posługi sióstr w Paragwaju, a także wiadomości o bieżących wydarzeniach.

Polecamy zwłaszcza odwiedzenie zakładek z galerią zdjęć …. oraz śledzenie aktualnych wydarzeń z życia elżbietańskiej wspólnoty w Paragwaju.

Szczególne podziękowania należą się Siostrze M. Elżbiecie Grzymskiej z Paragwaju, która została oddelegowana do współpracy z firmą wykonawczą https://ammsystems.pl/ na czele z prawdziwym ekspertem, jeśli chodzi grafikę komputerową Panią Architekt Luizą Dudzik z Wrocławia.

Siostra M. Elżbieta razem z Siostrą M. Asumptą Balcerzak z Norwegii pomimo różnicy w czasie, słabego zasięgu sieci internetowej, pandemii koronawirusa; pracowały wytrwale. Obie Siostry były odpowiedzialne za konsultacje z projektantem i za kontakty z innymi siostrami w celu pozyskania potrzebnych materiałów i informacji. Wielkie podziękowania i gratulacje za świetnie wykonaną pracę!

Udostępnij:
Idź do góry
Translate »