Menu

Nadzieja... Wyróżniony

Nadzieja...

Od 11 do 19 stycznia 2014 w naszej Wspólnocie w Santa Cruz de la Sierra w Boliwii odbyło się spotkanie młodzieży. Przybyło 11 dziewcząt: z Santa Cruz z miasta Montero i z wioski Guarayos.

Dziewczęta te przeżyły jeden tydzień w naszej Wspólnocie, modliły się wspólnie z Siostrami, słuchały konferencji, poza tym brały udział w pracy przy parafii, jaką my prowadzimy w Santa Cruz. Dzień skupienia prowadził Ojciec Kapucyn.

Dla nas było to nowe i piękne doświadczenie. Widziałyśmy dziewczęta zadowolone z tego, że mogły być i modlić się razem z nami. Mogłyśmy przyjrzeć się im z bliska i zauważyć, że w tym samym kraju, są ludzie o różnej kulturze, mówiący różnymi językami, którzy żyją w górach i na terenie nizinnym. W ciągu naszego tygodnia spotkań, modliłyśmy się różaniec w różnych językach. Dziewczęta wracały do domu bardzo zadowolone, a dwie z nich zdecydowały, że przyjadą do nas na rozeznanie na cały miesiąc, tj. od 16 lutego do 16 marca br. Inne natomiast będą utrzymywały stały kontakt z Siostrami, by rozeznać swoje powołanie.

Nasza Wspólnota jest bardzo wdzięczna Panu Bogu za tę łaskę i promień nadziei wlany w nasze serca. Prosimy o modlitwę za te dziewczęta, aby miały odwagę powiedzieć Panu Bogu „tak” do naśladowania Go w naszej rodzinie Elżbietańskiej

S.M. Anna Kuniszyk ze Wspólnotą Sióstr
z Santa Cruz de la Sierra

Zobacz inne zdjęcia.

Powrót na górę

KONTAKT

DOM GENERALNY 
Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Casa Generalizia delle Suore di S.Elisabetta
via Nomentana 140,
I - 00162 R O M A
tel. 00390686388989
fax. 00390686320635                
generalat.csse@mclink.it                            
http://www.selzbietanki.com

Adres do wysyłania artykułów i zdjęć na strony:
asumptabalcerzak@gmail.com 

STRONY ELŻBIETAŃSKIE NA ŚWIECIE