Menu

Spotkanie Sióstr Mistrzyń we Wrocławiu Wyróżniony

Spotkanie Sióstr Mistrzyń we Wrocławiu

Na tegoroczne spotkanie Sióstr Mistrzyń, które odbyło się w dniach od 28-30 kwietnia br., przyjechało do Wrocławia aż 12 sióstr z Polski i zagranicy.

Wielką radością i nieocenionym bogactwem jest dla każdej z nas wymiana doświadczeń, podzielenie się swoimi radościami jak i troskami, przemyśleniami i wątpliwościami. Jakże bardzo kreatywnym jest szukanie wspólnych rozwiązań, wspólne dyskusje, wymiana myśli i zapatrywań na sprawy wychowawcze współczesnych młodych ludzi wstępujących w nasze szeregi zakonne.

Zostałyśmy ubogacone także konferencjami Ojca Jozuego Szymańskiego na temat modlitwy i pokory oraz mitów związanych z formacją zakonną.

W kolejnym dniu spotkania S.Władysława Krasiczyńska – Józefitka udzieliła nam bardzo cennych uwag i sugestii związanych z rozmową formacyjną zwracając szczególną uwagę na umiejętne interpretowanie pojawiających się emocji zarówno u osoby formowanej jak i formatorki.

Nie zabrakło nam też czasu na zwiedzenie przepięknego oceanarium we wrocławskim ZOO.

Składamy na ręce Przewielebnej Matki Generalnej nasze serdeczne „Bóg zapłać” za możliwość takiego spotkania oraz Czcigodnym Siostrom Prowincjalnym dziękujemy za wszelkie wsparcie, zrozumienie, a przede wszystkim za nieustanne wspieranie naszej posługi swymi modlitwami

z wyrazami wdzięczności pozostają Siostry Formatorki

Zobacz zdjęcia

Powrót na górę

KONTAKT

DOM GENERALNY 
Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Casa Generalizia delle Suore di S.Elisabetta
via Nomentana 140,
I - 00162 R O M A
tel. 00390686388989
fax. 00390686320635                
generalat.csse@mclink.it                            
http://www.selzbietanki.com

Adres do wysyłania artykułów i zdjęć na strony:
asumptabalcerzak@gmail.com 

STRONY ELŻBIETAŃSKIE NA ŚWIECIE