Menu

Jubileusze Sióstr w Roku 2015 Wyróżniony

Te Deum laudámus Te Deum laudámus

Im Jahr 2015 feiern folgende Schwestern ihr Ordensjubiläum: Jubileusze Sióstr w Roku 2015

75 – jähriges Professjubiläum 75 – lecie profesji zakonnej

21.08.2015
1. S.M. Gonzaga Janikowska PL – 42-700 Lubliniec, ul. Sobieskiego 14
2. S.M. Albina Henningsen 9007 Tromsø Balsfjordgata 35

70 – jähriges Professjubiläum 70 – lecie profesji zakonnej

15.12.2015
3. S.M. Ehrentraud Quest D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
4. S.M. Scholastica Kothe D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
5. S.M. Ingeborga Pawlar PL – 48-300 Nysa, ul. Słowiańska 16

65 – jähriges Professjubiläum 65 – lecie profesji zakonnej

18.04.2015 
7. S.M. Irena Derbin PL – 55-051 Sobótka, ul. Polna 14
8. S.M. Celina Cyman PL – 53-135 Wrocław, ul. Januszowicka 32/34
9. S.M. Felicja Senska PL – 50-224 Wrocław, Plac Strzelecki 22
10. S.M. Aniela Czecholińska PL – 53-135 Wrocław, ul. Januszowicka 32/34

19.04.2015
11. S.M. Hedwigis Stiller D – 24103 Kiel, Königsweg 8 07.06.2015
12. S.M. Bernarda Ciommer D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
13. S.M. Franciszka Ostrzecha PL – 48-200 Prudnik, ul. Piastowska 52

18.07.2015
14. S.M. Urszula Kierzek PL – 40-008 Katowice, ul. Warszawska 52
15. S.M. Polikarpa Migda PL – 42-700 Lubliniec, ul. Sobieskiego 14

30.07.2015
16. S.M. Wirginia Piszczek PL – 02-583 Warszawa, ul. Wołoska 69

16.08.2015
17. S.M. Wincentyna Sowińska PL – 87-100 Toruń, ul. Żeglarska 9
18. S.M. Monika Gojtowska PL – 87-410 Kowalewo Pomorskie, ul. św. Józefa 2
19. S.M. Urszula Klimek PL – 87-100 Toruń, ul. Żeglarska 9
20. S.M. Michaela Szczepańska PL – 83-400 Kościerzyna, ul. Kapliczna 15

12.10.2015
21. S.M. Bolesława Zdziarska PL – 50-224 Wrocław, Plac Strzelecki 22

27.11.2015
22. S.M. Kornelia Pacholska PL – 76-600 Wałcz, ul. Papieża Jana XXIII nr 7
23. S.M. Agnieszka Urban PL – 76-600 Wałcz, ul. Papieża Jana XXIII nr 7
24. S.M. Prakseda Kreft PL – 87-100 Toruń, ul. Żeglarska 9
25. S.M. Genowefa Schulz PL – 81-525 Gdynia Orłowo, Aleja Zwycięstwa 263

02.12.2015
26. S.M. Agatha Stock D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
27. S.M. Ingeborg Kotschenasch D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
28. S.M. Canisia Streibel D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17

18.12.2015
29. S.M. Chryzanta Gross PL – 61-315 Poznań, ul. Pokrzywno 2
30. S.M. Wojciecha Skowrońska PL – 64-100 Leszno, ul. Niepodległości 37

60 – jähriges Professjubiläum 60 – lecie profesji zakonnej

03.05.2015
31. S.M. Eugenia Niederkofler I – 00184 Roma, Via dell’Olmata, 9

19.05.2015
32. S.M. Brygida Modrzyk PL – 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Powstańców Śl. 8
33. S.M. Majella Papierz PL – 42-700 Lubliniec, ul. Sobieskiego 14
34. S.M. Irmina Augustyn PL – 42-700 Lubliniec, ul. Sobieskiego 14
35. S.M. Gemma Spalona PL – 40-008 Katowice, ul. Warszawska 52

04.06.2015
36. S.M. Tekla Mazurek PL – 64-100 Leszno, ul. Niepodległości 37
37. S.M. Ambrozja Mazur PL – 61-878 Poznań, ul. Łąkowa 1
38. S.M. Cezaria Ostrowska PL – 62-213 Łopienno, nr 119
39. S.M. Akwina Durczewska PL – 64-100 Leszno, ul. Niepodległości 37
40. S.M. Genowefa Laube PL – 64-100 Leszno, ul. Niepodległości 37
41. S.M. Dominika Chuda PL – 62-213 Łopienno, nr 119

05.07.2015
42. S.M. Angelina Pielarska PL – 58-530 Karpacz – Miłków 67
43. S.M. Renata Płotka PL – 57-340 Duszniki Zdrój, ul. Mickiewicza 13
44. S.M. Leopolda Błaszkowska PL – 50-329 Wrocław, ul. św. Józefa 1/3
45. S.M. Faustyna Jończyk PL – 53-135 Wrocław, Januszowicka 32/34
46. S.M. Rafaela Woźna PL – 50-329 Wrocław, ul. św. Józefa 1/3
47. S.M. Rozalia Szulc PL – 58-530 Karpacz – Miłków 67

07.07.2015
48. S.M. Assumpta Popien D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17
49. S.M. Annuntiata Drümecker D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
50. S.M. Dorothea Buchardt D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
51. S.M. Helena Bieder D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
52. S.M. Martha Kraemer D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
53. S.M. Martina Rudisch D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
54. S.M. Marcella Günther D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
55. S.M. Norberta Dinter D – 06110 Halle/Saale, Mauerstraße 6
56. S.M. Radegundis Steudte D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5

18.07.2015
57. S.M. Kajetana Smażyk PL – 89-500 Tuchola, ul. Nowodworskiego 14
58. S.M. Assumpta Czechowska PL – 86-300 Grudziądz, ul. Mikołaja z Ryńska 9/15
59. S.M. Salezja Winowiecka PL – 86-300 Grudziądz, ul. Mikołaja z Ryńska 9/15
60. S.M. Marietta Winter PL – 76-600 Wałcz, ul. Papieża Jana XXIII nr 7
61. S.M. Benedykta Stokłos PL – 81-525 Gdynia Orłowo, ul. Aleja Zwycięstwa 263

04.09.2015
62. S.M. Alfonsa Majkowska PL –02-610 Warszawa, ul. Goszczyńskiego 14
63. S.M. Alicja Róg PL –05-540 Zalesie Górne, ul. Parkowa 41

30.10.2015
64. S.M. Gemma Maffei I – 00184 Roma, Via dell’Olmata, 9
65. S.M. Cordula Nowak D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
66. S.M. Germana Behrla D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
67. S.M. Ursula Werner D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
68. S.M. Hildegund Pohland D – 12101 Berlin, Wüsthoffstraße 15
69. S.M. Bernarda Dreßler/Regionalökonomin SE – 17676 Järfälla, Stäketsvägen 7

31.10.2015
70. S.M. Ludwika Janosz PL – 48-300 Nysa, ul. Słowiańska 16

50 – jähriges Professjubiläum 50 – lecie profesji zakonnej

11.05.2015
71. S.M. Arntraud Pelkmann D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17

25.05.2015
72. S.M. Julietta Adamczyk PL – 48-316 Łambinowice, ul. Budzieszowicka 4
73. S.M. Bonawentura Twardowska PL – 48-300 Nysa, ul. Słowiańska 16

28.06.2015
74. S.M. Isentrud Reichelt D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17
75. S.M. Kornelia Gabrüsch D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17
76. S.M. Radegundis Schuster D – 01307 Dresden, Wintergartenstraße 15/17
77. S.M. Herlinde Schauer D – 06110 Halle/S., Mauerstraße 6
78. S.M. Gerlindis Kindermann D – 99423 Weimar, Mozartstraße 13-15
79. S.M. Lioba Rachwalski D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
80. S.M. Guda Hesse D – 12149 Berlin, Altvaterstraße 8

17.07.2015
81. S.M. Janilla Gniadek PL –00-254 Warszawa, ul. Rycerska 2
82. S.M. Kajetana Kopka PL –05-540 Zalesie Górne, ul. Parkowa 41
83. S.M. Wiesława Komoń PL –42-200 Częstochowa, ul. Zgody 13/15
84. S.M. Halina Kusak PL –05-400 Otwock, ul. Kołłątaja 13

24.07.2015
85. S.M. Dorota Tarnowska PL – 86-300 Grudziądz, ul. Mikołaja z Ryńska 9/15

29.08.2015
86. S.M. Damiana Salamon D – 12149 Berlin, Altvaterstraße 8
87. S.M. Bogumiła Skłodowska/przeł. PL – 57-256 Bardo Śl. ul. Główna 36
88. S.M. Bernadetta Kaczmarczyk PL – 58-304 Wałbrzych –B. Kamień, ul. Piaskowa 5
89. S.M. Jolanta Hoffmann PL – 55-216 Domaniów nr 78

23.11.2015
90. S.M. Edith Bremer / Generalvikarin I – 00162 Roma, Via Nomentana, 140
91. S.M. Nikola Thiel D – 99423 Weimar, Mozartstraße 13-15

25 – jähriges Professjubiläum 25 – lecie profesji zakonnej

10.06.2015
92. S.M. Honorata Piekarska PL– 61-109 Poznań, ul. Ostrów Tumski 1

11.08.2015
93. S.M. Kinga Lewicka / ekonomka prowincji PL– 05-400 Otwock, ul. Kołłątaja 13
94. S.M. Elisa Mysiorska / przeł. I – 50125 Firenze, Viale Michelangelo, 46

22.08.2015
95. S.M. Janina Dubiel PL – 46-250 Wołczyn, ul. Kościelna 6

25.08.2015
96. S.M. Thoma Skowrońska D – 21465 Reinbek, Maria-Merkert-Straße 5
97. S.M. Dobrosława Urbańczyk PL – 59-610 Wleń, ul. Jana Kazimierza 1
98. S.M. Urszula Szeliga PL – 58-302 Wałbrzych St. Zdrój, ul. 11 listopada 59
99. S.M. Monika Karolewska PL – 67-300 Szprotawa, al. Niepodległości 23
100. S.M. Alma Użarowska PL – 50-329 Wrocław, ul. św. Józefa 1/3
101. S.M. Elekta Sławska/ przeł. PL – 57-340 Duszniki Zdrój, ul. Mickiewicza 13
102. S.M. Patrycja Kalas PL – 58-530 Karpacz – Miłków 67
103. S.M. Damiana Kowalczyk PL – 59-220 Legnica, ul. Słubicka 13
104. S.M. Natanaela Piersiak PL – 55-080 Kąty Wrocławskie, ul. Staszica 4
105. S.M. Hiacynta Kępa/mistrzyni PL – 48-300 Nysa, ul. Sobieskiego 7
106. S.M. Ancilla Golińska PL – 48-300 Nysa, ul. Słowiańska 16
107. S.M. Adriana Rakowska/ przeł. PL – 48-210 Biała, Grabina 72
108. S.M. Estera Gąsienica Mracielnik/radna prowincji PL – 48-300 Nysa, ul. Sobieskiego 7

26.08.2015
109. S.M. Alicja Wudzińska /radna prowincji I – 50125 Firenze, Viale Michelangelo, 46
110. S.M. Agnieszka Nowak/radna prowincji N – 3112 Tønsberg, Botnegaten 24

Magnificat anima mea Dominum…

Powrót na górę

KONTAKT

DOM GENERALNY 
Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Casa Generalizia delle Suore di S.Elisabetta
via Nomentana 140,
I - 00162 R O M A
tel. 00390686388989
fax. 00390686320635                
generalat.csse@mclink.it                            
http://www.selzbietanki.com

Adres do wysyłania artykułów i zdjęć na strony:
asumptabalcerzak@gmail.com 

STRONY ELŻBIETAŃSKIE NA ŚWIECIE